Distriktsorganisasjonen 2017-18









  DG Erik Gran
  Tønsberg
  Mobil 950 85 924
  erik.gran@me.com






  IPDG Sigurd Arbo Høeg
  Larvik
  Mobil 928 82 660
  sigurd.arbo.hoeg@greencarrier.no





  DGN Sten Hernes
  Re
  Mobil 99446882
  sten.hernes@gmail.com




  DGE Gaute Melhus Johannessen
  Lyngdal
  Mobil 909 72 133
  gautejo42@gmail.com




  PDG Bjørn Jahren Aas
  Stavern
  Mobil 907 35 965
  bjorn@vardaas.no




  PDG Elisabet Stray
  Kongsgaard
  Mobil 971 76 807
  stray@insyd.no





  PDG Svein-Erik Jensen
  Kristiansand
  Mobil 970 80 036
  s.e.jensen@consilio-as.no



Strategisk planlegging
PDG Ingrid G. Berget
Langesund
Mobil 913 65 033
ingrid.berget@gmail.com




  Ungdomsstipend
  PDG Njål Gjennestad
  Sandefjord
  Mobil 908 23 919
  njal.gjennestad@sfjbb.net




  RYLA
  Thor A. Andersen
  Sandefjord øst
  Mobil 911 08 231
  thor.a.andersen@sfjbb.net




  Medlemskap
  PDG Laila Lerum
  Porsgrunn
  Mobil 913 08 787
  laila.lerum@altiboxmail.no




  Ungdomsutveksling DYEO
  Tone Kolbenstvedt
  Nedenes
  Mobil 926 43 083
  tonko@online.no



  District Trainer,
  Controller
  PDG Inger-Britt Zeiner
  Færder
  Mobil 913 61 476
  ibz@zeiner.no



  The Rotary Foundation
  PDG Edrund Olaisen
  Langesund
  Mobil 928 38 186
  edrund@online.no




  DICO
  Tor Endre Bakken
  Vennesla
  Mobil 950 25 478
  tebakken@gmail.com



  Distriktskasserer
  Arne Kvam
  Tønsberg RK
  Mobil 916 19 707
  arnekv2@online.no




  Distriktssekretær
  Tone Moseid
  Tønsberg
  Mobil 911 58 715
  tone@moseid.com

Distriktsrådet består av DG, DGE, DGN, IPDG og vanligvis de tre siste PDG’er.
De øvrige som har definerte roller i distriktsorganisasjonen er ikke medlem
av distriktsrådet, men har møte- og talerett når de innkalles.


ASSISTERENDE GUVERNØRER


  AG Berit Reppesgård
  Sandefjord Øst
  Mobil 474 67 499
  beri-rep@online.no

  Klubber: Vestfold 1
  Holmestrand, Larvik, Larvik Øst, Lågendalen, Sande,
  Sandefjord, Sandefjord Øst, Stavern og Svelvik

 
AG Inger Berit Mjølund
  Kristiansand
  Mobil 913 30 847
  ibm@sndesign.no

  Klubber: Vest-Agder
  Farsund, Flekkefjord, Kongsgaard, Kristiansand, Kristiansand Vest,
  Kristiansand Øst, Lyngdal, Mandal og Vennesla

 
AG Per Simon Mustvedt
  Skien
  Mobil 909 96 930
  per.simon.mustvedt@info3.no

  Klubber: Telemark
  Brevik, Bø, Gimsøy, Grenland, Langesund, Kragerø,
  Notodden, Porsgrunn, Skien, Skien Vest og Ulefoss

 
AG Gisle Bjørnstad
  Tønsberg
  Mobil 930 91 000
  gisle@bjornstad.biz

  Klubber: Vestfold 2
  Færder, Horten, Jarlsberg, Nøtterøy,
  Re, Sem, Stokke og Tønsberg

 
AG Ole Joakim Devold
  Tvedestrand
  Mobil 911 63 823
  ojdevold@online.no

  Klubber: Aust-Agder
  Arendal, Grimstad, Grøm, Lillesand,
  Nedenes, Risør, Tvedestrand

Sosiale medier

Møteinformasjon

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

norfo - Rotary RSS

Loading RSS...

Distriktskonferansen 2017
1. sep. 2017, 00.00

.Tidsrom: 1. - 3. september 2017. Sted: Quality H ...

Les mer