DISTRIKTET / DISTRIKTSORGANISASJONEN

DISTRIKTSORGANISASJONEN 2019-20



  DG Sten Hernes 
  Re
  Mobil 99446882
  sten.hernes@gmail.com




  IPDG Gaute Melhus Johannessen
  Lyngdal
  Mobil 909 72 133
  gautejo42@gmail.com


  
  DGE Berit Reppesgård
  Sandefjord Øst
  Mobil 952 24 207
  beri-rep@online.no



  DGN
  Sissel Berit Hoell
  Langesund
  Mobil 913 65 081
  hoell@online.no


  DT District Trainer  

  PDG Erik Gran

  Tønsberg
  Mobil 950 85 924
  erik.gran@me.com

 

  PDG Sigurd Arbo Høeg
  Larvik
  Mobil 928 82 660
  sigurd.arbo.hoeg@greencarrier.no


  Strategisk planlegging 

  E/MGA Ingrid G. Berget
  Brevik
  Mobil 913 65 033
  ingrid.berget@gmail.com
  CoL representant Rotary lovråd


  RRFC (Z16)/
  PDG Bjørn Jahren Aas 
  Stavern
  Mobil 907 35 965
  bjorn@vardaas.no
  ALUMNI chair

  Ungdomsstipend 
  
  PDG Njål Gjennestad
  Sandefjord
  Mobil 908 23 919
  njal.gjennestad@sfjbb.net

  RYLA & ROTARACT

  Thor A. Andersen
  Sandefjord øst
  Mobil 911 08 231
  thor.a.andersen@sfjbb.net

  Medlemskap, DMDC
  
  Per Simon Mustvedt
  Skien
  Mobil 909 96 930
  per.simon.mustvedt@info3.no


  Ungdomsutveksling DYEO
  Distriktsansvarlig
  Tone Kolbenstvedt
  Nedenes
  Mobil 926 43 083
  tone.kolbenstvedt@gmail.com

  Controller

  PDG Inger-Britt Zeiner
  Færder
  Mobil 913 61 476
  ibz@zeiner.no


  The Rotary Foundation 

  PDG Edrund Olaisen
  Langesund
  Mobil 928 38 186
  edrund@online.no


  DICO

  Tor Endre Bakken
  Vennesla
  Mobil 950 25 478
  tebakken@gmail.com


  Distriktssekretær

  Fredrik Thorin
  Re
  Mobil 934 37 673
  frthori@online.no

 
  Distriktskasserer

  Magnus Kyllingsstad
  Re
  Mobil 926 55 469
  magnus@re-revisjon.no



Distriktsrådet består av DG, DGE, DGN, IPDG og vanligvis de tre siste PDG’er. 
De øvrige som har definerte roller i distriktsorganisasjonen er ikke medlem 
av distriktsrådet, men har møte- og talerett når de innkalles.


ASSISTERENDE GUVERNØRER


  
  AG Astrid Danielsen
  Stavern
  Mobil 410 28 918
  astrid.danielsen@usn.no
  
Klubber: Vestfold 1
Holmestrand, Larvik, Larvik Øst, Lågendalen, Sande, 
Sandefjord, Sandefjord Øst, Stavern og Svelvik

 

  AG Gisle Bjørnstad
  Tønsberg
  Mobil 930 91 000
  gisle@bjornstad.biz

Klubber: Vestfold 2
Færder, Horten, Jarlsberg, Nøtterøy, 
Re, Sem, Stokke og Tønsberg


  

  AG Dagfinn Holstad
  Kragerø
  Mobil 900 56 200
  dagfinn@kebas.no

Klubber: Telemark
Brevik, Bø, Gimsøy, Grenland, Langesund, Kragerø, 
Notodden, Porsgrunn, Skien, Skien Vest og Ulefoss


  

  AG Ole Joakim Devold
  Tvedestrand
  Mobil 911 63 823
  ojdevold@online.no

  Klubber: Aust-Agder
  Arendal, Grimstad, Grøm, Lillesand, 
  Nedenes, Risør, Tvedestrand




  AG  Inger Berit Mjølund
  Kristiansand
  Mobil 913 30 847
  ingerberit@mjolund.no
  
Klubber: Vest-Agder

Farsund, Flekkefjord, Kongsgaard, Kristiansand, Kristiansand Vest, 
Kristiansand Øst, Lyngdal, Mandal og Vennesla


Sosiale medier

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

norfo - Rotary RSS

Loading RSS...

CICO kurs - Sandefjord
24. sep. 2020, 18.00 - 21.00

Hotel Kong Carl, Torggt 9, Sandefjord

CICO kurs - Kristiansand
1. okt. 2020, 18.00 - 21.00

Fylkeshuset, Tordenskjolds gate 65

Les mer